C Solbud sponsorem Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej - Onboard

Solbud sponsorem Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej

Jeden z czterech RS21 naszej floty będzie w sezonie 2023 nosić barwy Solbud Development!

Wsparcie Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej przez poznańskiego dewelopera, który w ubiegłym sezonie był obecny w cyklu Polskiej Ligi Żeglarskiej, było oczywistością. Solbud, który od niedawna zaangażowany jest w promowanie żeglarstwa, ma w swojej ofercie między innymi inwestycje takie jak Przystań Morasko w Poznaniu, Morena Residence w podpoznańskim Mielnie czy Osiedle ze Spokojem w Lusówku. Marka Solbudu obecna jest również w Belgii, gdzie współpracują z ponad 20 firmami ciesząc się renomą uznanego podwykonawcy. Podczas regat Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej będzie można zapoznać się z ofertą wielkopolskich osiedli dewelopera.

#wielkopolska #ligazeglarska #solbud #zespokojem #przystanmorasko #morenaresidence #sponsoring #marketingsportowy #sponsorglowny

fot. Gwidon Libera/Polska Liga Żeglarska
Zobacz nasze inne newsy:

Marina Niesulice obejmuje prowadzenie

W dniach 13-14 maja, w Jacht Klubie Wielkopolski w Poznaniu, odbyła się pierwsza runda inauguracyjnego sezonu Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej. Po dwóch dniach i 26 rozegranych wyścigach pewne zwycięstwo odniosła załoga MKS Marina Niesulice. Kolejne miejsca na podium zajęły załogi Jacht Klubu Wielkopolski i AWF Poznań.

Czytaj dalej
Wielkopolska Liga Żeglarska
18 kwietnia 2023

Rusza Wielkopolska Liga Żeglarska

W dniach 13-14 maja żeglarstwo ligowe zawita do Poznania. Rozpocznie się inauguracyjny sezon Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej, w której załogi z całego regionu będą miały okazję zmierzyć się ze sobą w dynamicznej i widowiskowej formule regat ligowych. Rozgrywki potrwają do września, a najlepsze załogi awansują do ogólnopolskiego finału Lig Regionalnych.

Czytaj dalej
Wielkopolska Liga Żeglarska
29 stycznia 2023

Wielkopolskie kluby w systemie ligowym

Organizatorzy Polskiej Ligi Żeglarskiej ogłosili listę załóg zgłoszonych na poszczególne poziomy. W stawce znalazło się 5 klubów z Wielkopolski.

Czytaj dalej
Wielkopolska Liga Żeglarska
11 stycznia 2023

Regulamin Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej

Sezon 2023 będzie inauguracyjnym dla Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej. Cykl trzech imprez ligowych zagości na wodach Jeziora Kierskiego z bazą regat w Jacht Klubie Wielkopolski i listą startową gromadzącą najbardziej utytułowane kluby regionu. Regulamin znajdziecie do pobrania tutaj: Już niedługo rozpoczniemy prezentowanie załóg zgłoszonych do rywalizacji oraz sponsorów wspierających cykl.

Czytaj dalej