C Solbud sponsorem Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej - Onboard

Solbud sponsorem Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej

Jeden z czterech RS21 naszej floty będzie w sezonie 2023 nosić barwy Solbud Development!

Wsparcie Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej przez poznańskiego dewelopera, który w ubiegłym sezonie był obecny w cyklu Polskiej Ligi Żeglarskiej, było oczywistością. Solbud, który od niedawna zaangażowany jest w promowanie żeglarstwa, ma w swojej ofercie między innymi inwestycje takie jak Przystań Morasko w Poznaniu, Morena Residence w podpoznańskim Mielnie czy Osiedle ze Spokojem w Lusówku. Marka Solbudu obecna jest również w Belgii, gdzie współpracują z ponad 20 firmami ciesząc się renomą uznanego podwykonawcy. Podczas regat Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej będzie można zapoznać się z ofertą wielkopolskich osiedli dewelopera.

#wielkopolska #ligazeglarska #solbud #zespokojem #przystanmorasko #morenaresidence #sponsoring #marketingsportowy #sponsorglowny

fot. Gwidon Libera/Polska Liga Żeglarska
Zobacz nasze inne newsy:
Wielkopolska Liga Żeglarska
10 września 2023

Hat-trick Mariny Niesulice

W finałowej rundzie Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej ponownie zwyciężyła załoga MKS Marina Niesulice kompletując tym samym hat-tricka w sezonie 2023. Na podium zadebiutowała załoga SKŻ Powidz, a na brązowe medale trafiły do zawodników Jacht Klubu Wielkopolski. Awans do finału Lig Regionalnych wywalczyły załogi Niesulic, JKW i AWF Poznań. 

Czytaj dalej
Wielkopolska Liga Żeglarska
1 września 2023

Finał Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej

Inauguracyjny sezon Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej dobiega końca. W dniach 9-10 września na wodach Jeziora Kierskiego podczas ostatniej rundy załogi powalczą o medale Wielkopolskiej Ligi oraz awans do finału Lig Regionalnych.

Czytaj dalej

Trudna przeprawa faworytów

W dniach 10-11 czerwca na wodach Jeziora Kierskiego odbyła się druga runda Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej. Faworyci nie zawiedli, choć ich droga do podium była bardziej wyboista niż podczas pierwszej rundy. Na najniższym stopniu podium zobaczyliśmy nowe twarze.

Czytaj dalej

Marina Niesulice obejmuje prowadzenie

W dniach 13-14 maja, w Jacht Klubie Wielkopolski w Poznaniu, odbyła się pierwsza runda inauguracyjnego sezonu Wielkopolskiej Ligi Żeglarskiej. Po dwóch dniach i 26 rozegranych wyścigach pewne zwycięstwo odniosła załoga MKS Marina Niesulice. Kolejne miejsca na podium zajęły załogi Jacht Klubu Wielkopolski i AWF Poznań.

Czytaj dalej